Daisypath Happy Birthday tickers دخترک بیزی
دخترک بیزی

 از جمله سخنان گهر بار مادر خانم وقتی که از شدت استرس ، سردم شده و یه عالمه لباس پوشیدم حتی تو همین روزای گرمممم ! اینه که  : اگه ظرف بشوری استرست کم میشه ! 

همیشه هم دربرابر اعتراض بنده که میگم الکی میگی ، میگه تماس آب با دستات باعث کم شدن استرس میشه !!! 

سوییشرتمو میپوشم و یکی از گرم ترین جوراب هامو پام میکنم ، کلاه هم سرم میکنم و با قیافه ی گاد کیل می از سون از پاسیبل میرم از اتاق بیرون برای عرض غرغر ها ! تو آشپزخونه مشغول کاره ، این بار در برابر وضع اسف بار من میگه : اگه میوه ها رو بشوری استرست کم میشه ..... :)))) 

همانا بدانید و آگاه باشید ، دشواری کار ها با ضریب کاهش استرس  رابطه ی مستقیم داره ! هر چه کار انجام شده سخت تر ، استرس شما بیشتر کم میشه !  برای اطلاعات بیشتر تنها کافی است با مادر راگاتزا راگاتزیان تماس گرفته و در کم ترین زمان ، استرس خود را کاهش دهید ! باشد که رستگار شوید 

۱۳٩۳/۳/٢٦ | ٩:٢۸ ‎ب.ظ | راگاتزا | نظرات ()

دختر ها موجودات غیر قابل اعتمادی هستند حداقل برای هم جنس های خودشون ! در رابطه با همه ی آدم ها همیشه سعی کردم  حتی در جزیی ترین مساءل روراست و صادق باشم ! و به این موضوع اعتقاد قلبی دارم که اگه با مهربونی کاری برای کسی کنی از چشم خدا پنهون نمیمونه !!!  ادعا نمیکنم پرفکت هستم  اما از شکوندن دل کسی میترسم !  

درست در نقطه ی مخالف من افرادی هستند که جز دروغ چیزی نمیگن !  با بدجنسی تمام و با سنگ دلی وقتی تو احساس میکنی دوستای خوبی داری و دوروبرت پر از آدمای نایس هستند ضربه اشونو میزنن !  ضربه ای بسیاااار کارآمد که چند بار دور خودت میچرخی و بعد از رفع حالت تهوع ناشی از چرخش تازه میفهمی از کجا خوردی !  

امروز یکی دیگه رو شناختم ، خوشحالم ! حتی همین درد معده ای که داد میزنه دارم از عصبانیت منفجر میشم هم به نظرم شیرینه !  این دخترها برای چیزهایی میجنگند که هیچ ارزشی برای من ندارن ! حیف لطفاای من که الکی حروم شما شد !  

عزیزم که در تلاشی برای  بالا بردن خودت به هر قیمتی !  به فکر آیندت هم باش که هیچ دلشکوندنی بی جواب نمیمونه .....

۱۳٩۳/۳/٢٠ | ٧:٢۱ ‎ب.ظ | راگاتزا | نظرات ()

پارسال این موقع ها بود که خیلی سرخوشانه برای خودم زندگی میکردم و نگاه امیدوارانه ای به آینده داشتم ! 

همون موقع ها بود که خانواده ی پدری بدون کسب اجازه از بنده ، اقدام به انجام عملیات فا.ل ابن سینا ( اسمش یادم نیست دقیق )  در مورد تعداد فرزندان اینجانب نمودند ! گردنبند  به سان  پاندول ساعتی که تازه باتریش عوض شده و حالا حالا خواهد نواخت ، حرکت میکرد و قصد ساکن شدن نداشت ! این گونه که به گوش ما رساندند صاحب 3 دختر خواهم شد ! گویا گرل میکر هستم :)))) 

از آنجا که بنده این فال را به شوخی گرفتم و کلن اعتقادی به این قبیل از مساءل ندارم ، همگان برآن شدند که با آوردن مثال هایی مرا از اشتباهم آگاه کنند و به قول معروف پیشگیری بهتر از درمان است :)) 

از آن روز شوم به بعد ، در فرای لبخند هایم غمی بزرگ نهفته است ! آخه 3 تاااااا ؟ نخست بدین فکر کردم که پدر فرزندانم به یقین مردی پولدار است و 3 فرزند برای ما کم است زیرا نمیدانیم پولهایمان را چگونه خرج کنیم ! دیری نپایید که تصمیم گرفتم به رغم اصرار های فراوان  مرد پولدار ، با وی ازدواج نکنم و تا ابد تنها بمانم تا شاید بدینگونه از 3 فرزند در امان باشم ! 

۱۳٩۳/۳/۱ | ۳:٢٥ ‎ب.ظ | راگاتزا | نظرات ()