Daisypath Happy Birthday tickers 11-93 - دخترک بیزی
دخترک بیزی

خانواده ی راگاتزاییان یه کتری داره که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه ! 

در زمان جوانی کتری مذکور ، در داشت ! هر بار که درشو میزاشتی  گیر میکرد و وقتی میخواستی قوری بزاری روش دیگه کنده نمیشد لامصب ! گویا وصال دو عاشق بود !  هر بار که من و خواهر راگاتزا در کتریو میزاشتیم و گیر میکرد با غرغر های مادر روبه رو میشدیم که در نهایت  در پی جمله ی با ارزشی که از سوی مادر بیان شد ، از انجام این کار دست برداشتیم ! آن جمله چیزی نبود جز :  میخواااای با در کتری ازدواج کنی ، هی درشو میزارین ؟!  خوب مسلم که هر آدم عاقلی دلش نمیخواد با در کتری ازدواج کنه !  اصن بچه ی حاصل از ازدواج در کتری و انسان چی از آب درمیاد .؟؟ 

از آن روز تاربخی به بعد که با وارد شدن کتری به مرحله ی جدیدی از زندگیش آغاز شد ، دیگه هیچوقت در کتری یافت نشد ! به شخصه احتمال خودکشی درکتری به علت عدم موفقیت در ازدواج را میدم !  بعد از اون هر وقت هوس چایی میکردی باید  دعا میکردی که جون سالم به در ببری ! چرا که برای اینکه از سوختن دستت در برابر بخار آب جوش دفاع کنی  باید داءما فوت کنی که مسیر بخار عوض بشه ! درنتیجه اگه تعداد چایی ها زیاد باشه احتمال اینکه شما نفس کم بیاری بالا میره !  گاها دیده شده بعد از چایی ریختن ، کبود شدیم :)) 

مرحله ی آخر در زندگی کتری ، همین امروز بود ! وقتی که پدر برای رسوب زدایی انقدر سابیدش که سوراخ شد ! حالا خانواده ی راگاتزاییان در غم  کتری خود به سر میبرند و نمیتوانند جای خالی این عزیز از دست رفته رو  پر کنند ! باشد که در زندگی بعدی کتری خوشبختی بشه :))) 

۱۳٩۳/٢/۱٩ | ٩:٠٢ ‎ب.ظ | راگاتزا | نظرات ()