14-93

پارسال این موقع ها بود که خیلی سرخوشانه برای خودم زندگی میکردم و نگاه امیدوارانه ای به آینده داشتم ! 

همون موقع ها بود که خانواده ی پدری بدون کسب اجازه از بنده ، اقدام به انجام عملیات فا.ل ابن سینا ( اسمش یادم نیست دقیق )  در مورد تعداد فرزندان اینجانب نمودند ! گردنبند  به سان  پاندول ساعتی که تازه باتریش عوض شده و حالا حالا خواهد نواخت ، حرکت میکرد و قصد ساکن شدن نداشت ! این گونه که به گوش ما رساندند صاحب 3 دختر خواهم شد ! گویا گرل میکر هستم :)))) 

از آنجا که بنده این فال را به شوخی گرفتم و کلن اعتقادی به این قبیل از مساءل ندارم ، همگان برآن شدند که با آوردن مثال هایی مرا از اشتباهم آگاه کنند و به قول معروف پیشگیری بهتر از درمان است :)) 

از آن روز شوم به بعد ، در فرای لبخند هایم غمی بزرگ نهفته است ! آخه 3 تاااااا ؟ نخست بدین فکر کردم که پدر فرزندانم به یقین مردی پولدار است و 3 فرزند برای ما کم است زیرا نمیدانیم پولهایمان را چگونه خرج کنیم ! دیری نپایید که تصمیم گرفتم به رغم اصرار های فراوان  مرد پولدار ، با وی ازدواج نکنم و تا ابد تنها بمانم تا شاید بدینگونه از 3 فرزند در امان باشم ! 

/ 20 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیا

راگا..یعنی عاخشختم بابت این لحن نوشتنت:))))) عاقو سه تا کمه تو باید 11تا بیاری یه تیم فوتبال بزنی:))))

سميرا و ماهي ها

سه تا دختر با يه باباي پولدار و مهربون . يكم بيشتر فكر كن . فداكار باش به پير شدن جمعيت كشورت فكر كن تو با سه تا دختر ميتوني قدمه بزرگي برداري . ما و مردم كشورت ازت حمايت ميكنيم . :))))

فاطمه

الهی خاله قربونشون بره :)):))

Fateme

راگاتزا جانم خوبی ؟ :) گفتم یه سراغی ازت بگیرم ! :*

Fateme

:دی خیلی ممنوووون ما هم خوبیم :دی معلومه با مایی پس :)) یعنی میخونی منو ! با تشکر :دی غافلگیر شدم :دی

فاطمه

:)) مرسی واقعا راگاتزا جونم از پیگیری :*

tiara

commente mortabet ba post : cheghad angoshtaret khoshgele :D

نیا

عزززیززز دلم میدونم چی میگی..من امسال بیشتر از قبل خیلیا رو شناختم..خعیلیا رو .. حاضرن حتا تا خراب کردن دیگران پیش برن..

سميرا و ماهي ها

متاسفانه حرفي ندارم وقتي ميبينم تمام حرفات آشناست . اين تجربه ها رو منم داشتم . بخاطر همين رو آوردم به دوستاي مجازي . دست گذاشتي رو دلم . خيلي قبول دارم . بايد كنار اومد

فاطمه

به یادتون هستیماااااا :*