43-92

مشغول جاروکش اتاقم هستم و وقتی تموم میشه از خستگی دراز میکشم روی زمین و به سقف خیره میشمم !! به این یه سالی که گذشت فکر میکنم ...به حرف هایی که دلمو رنجوند , به تک تک لحظاتی که احساس خوشبختی میکردم , به روزایی که فکر میکردم بدبخت تر از من آدمی وجود نداره !!

سالی که گذشت رو مثه یه فیلم سینمایی از دریچه ی کولر نگاه میکنم( باور کنید از این ال ای دی ها خیلی با کیفیت تر نشون میده !!!) و افسوس میخورم

روزهای آخر سال پرم از نفرت , خشم و عصبانیت ! روزهایی که بیشترش تو اتاق خودم سپری میشه ... روزهایی که افراد خونه برام غریبه هستند !!!

راگاتزا تبریکیان نوشت :سال نو رو پیشاپیش به همه ی عزیزانی که با من در سال گذشته در 43 پست همراه بودند  تبریک میگم و برای همه آرزو میکنم که تعداد روزهایی که در سال جدید میخندند و شادند از روزهایی که آسمون دلشون به هر دلیلی ابری میشه خیلی خیلی بیشتر باشه

مادر به دختر نوشت : برای دخترم , دخترک بیزی , آرزو میکنم که سال جدید حس های ناب و لحظات شیرین و موفقیات خوب رو در خودش ثبت کنه و کلی تجربه به دست بیاره !!

تویی که داری این پست رو میخونی !! بعله خوده شوما !! لبخن:)د بزن قبل از اینکه این صفحه رو ببندی ...

 

                                 سال نو مبارک

 

/ 9 نظر / 7 بازدید
هتل شبستان رشت

سلام مطالبتون زیبا و دلنشین بود حتما به ما سربزنید نظر یادتون نره[گل]

هتل شبستان رشت

سلام مطالبتون زیبا و دلنشین بود حتما به ما سربزنید نظر یادتون نره[گل]

تیارا

:*********** سال نو مبارک عزیزم

اذرماهی

ایشالله در سال جدید هم خودت و هم دخترت خوب باشی و سرخوشیت همچنان ادامه داشته باشه:-D انقدرم تو ذوق ملت نزن برو یه نظری بده.ثواب داره شاد کردن دل ملت!

samira va mahiha

Azizam to yeki az behtarin dostaye mani omidvaram sale khobi dashte bashi va b hameye arezohat beresi

ملودی

سلام قدرتی خدا....رنگ موی هویچی[سوال]

سال ِ نو شوما هم هپی مپی..:-*

نیا

[نیشخند] اسمم یادم رفت:دی