40-93

همیشه تقدیم نامه های کتابا برام جالبه ! اینکه نویسنده بدور از استعداد و فن نویسندگی و حتی قوه ی تخیلش  به عنوان یک انسان و با توجه به بعد احساسیش کتابش رو به کسی تقدیم کنه برام  جذابیت خاصی داره !  

افرادی که به پدر و مادر یا همسر یا فرزندشون تقدیم میکنن با این عنوان :  تقدیم به همسرم برای فداکاری هایش ، تقدیم به پدر و مادرم  حتی این افراد هم بدون  کمترین خلاقیتی  کتابشون ( که به شخصه فکر میکنم کتاب هرکس  جز ارزشمند ترین دارایی هاش محسوب میشه ) رو تقدیم میکنند بسیااار قابل تحسین هستند ! 

اگه یه روزی کتاب بنویسم ، صفحه ی اول  اینو مینویسم :  تقدیم به تو برای همیشه بودنت  !  خوبیه این جمله اینه که مشخص نمیکنه دقیقن با کی هستی و اگه یه روز ناخواسته در تنگنایی قرار گرفتی ، برای رهایی از مخمسه بگی مخاطب کتابمم تو بودیییااا  :)) 

اما واقعیت اینه که تنها کسی که اگه یه روزی بخوام بهش کتابی که خودم نوشتمو تقدیم کنم کسی نیس جز خواهر راگاتزا ! کسی که به معنای واقعی تو خوشی و ناخوشی  ، روزای شکست و موفقیتم همیشه پیشم بود و دلگرم کننده ترین فرد تو زندگیمه !  من خیلی خوشبختم چون حتی اگه برای هیچکس تو این زندگی مهم نباشم میدونم هنوز یکی هست که بزور بغلم کنه  و بوسم کنه ! حاضرم هر کاری کنم که تو رو خوشحال و خوشبخت ببینم که فقط با بودنت من خوشبخت ترینم .... 

تولدت مبارک عشقممم :*** 

/ 0 نظر / 10 بازدید