21-93

حتما برای شما هم اتفاق افتاده وقتی در حال غذا خوردن هستید ناگهان زبون یا لپتونو گاز بگیرید !  دردش تا مغز و استخون نفوذ میکنه و فقط چشاتونو میبندین و بالا و پایین میپرین و در برابر چشم های متعجب و شاید نگران اطرافیانتون با ایما و اشاره  میفهمونید ک چه اتفاقی افتاده ! 

تا اینجا قضیه واقعن دردناک محسوب میشه اما دردناکتر وقتیه که بعد از اینکه لپتونو گاز گرفتید دوست دارید خودکشی کنید ! چرا ؟!؟ 

در حال غذا خوردن هستید و یهو لپتونو گاز میگیرید و شروع میکنید کل خونه رو از درد دویدن و شانس بیارید که انگشت کوچیک پاتون به در و دیوار نخوره !!  در برابر مادر که قاشق بین بشقاب تا دهان متوقف شده با چشمانی که پر از اشک شده میگین لپمو گاز گرفتم ! اول غذاشو میخوره و درحالیکه داره قاشق بعدی رو پر میکنه میگه " میخوای تپل شی " ! همونجاست که خودکشی لازم میشید ! 

هنوز نتونستم رابطه ای بین تپل شدن و گاز گرفتن لپ پیدا کنم ! از شما تقاضا عاجزانه دارم که اگه از این  موضوع اطلاعات کافی دارید با من دراختیار بزارید !  تا زین پس با خیال راحت و به دور از هرگونه تپل شدن لپمو گاز بگیرم :)) 

/ 10 نظر / 8 بازدید
دوستم داشته باش

ئای عزیزم چه قدر جالب گفتی بعضی وقت ها هم خیلی خونسرد میگویند : دارند پشت سرت غیبت میکنن که لپت را گاز گرفتی !

دوستم داشته باش

عکس های منم همه دزدی اند از سایتای خارجکی گوارای وجودت فقط مواظب لپت باش [نیشخند]

اذرماهی

والا به ما که میگن داری لاغر میشی که لپتو گاز میگیری

نیا

شاید منظور اینه که تن تن و زیاد غذا میخوردی (مثه کسانی که میخان چاق شن:دی)بعد حواست نبود گاز گرفتی.. ولی هرجوووور فکر میکنم بازم ارتباطی بین لپ و تپلی نمیبینم:دی

فاطمه

من تا حالا نشنیده بودم کسی لپشو گاز بگیره چاق یا لاغر میشه [نیشخند] اما اینکه بعد از گاز گرفتن 4 نعل میدوم خیلی بوده و هست :)) راگا من وقتی زیاد راه میرم یا میرم استخر، کشاله رانم درد میگیره و وقتی به مامانم میگم ؛ جوابش اینه: داری قد بلند میکنی:))))) یعنی من 1000 سالمم بشه بازم قد بلند میکنم :))

پرنیان حامی

نشنیده بودم واسه تپلی باشه ولی مراتب همدردیمو بپذیر[نیشخند]

سميرا و ماهي ها

:)))))))))))))))))) چي بگم والا

Fateme

از توصیفی که در مورد صحنه ی مذکور کردی واقعا خوشم اومد،عالی بود:))) من فکر کنم میدونم ربط لپ گاز گرفتن به تپل شدن چیه! وقتی تپل میشی،حجم لپتم زیاد میشه،بعد این حجم اضافی به محدوده ی دهانت فشار میاره و به دندونات نزدیکتر میشه:دی اینه که احتمال اینکه لپتو گاز بگیری میره بالا!:دی این حدس من بود:دی

Fateme

خب آخه چرا نمیری از مامانت سوال کنی و جمعیتی رو از نگرانی در بیاری :)))))